Palygink paskolas verslui nuo 10.000 € iki 2 mln. €

Gaukite geriausius paskolų pasiūlymus net iš 49 kreditorių. Išsirinkus tinkamiausią, padėsime gauti paskolą greičiau ir lengviau.

google-reviews

Geriausios paskolos Jums ieškome:

eitautas

Su Lenders paskolų ekspertais pasiskolinsite žemesnėmis palūkanomis

Nustebtumėte, kiek galima sutaupyti vien tik palyginus kelių kredito įstaigų pasiūlymus. Tiesa, tai reikalauja laiko ir žinių. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės mėgsta sumažinti palūkanų normas ir paslėpti jas po papildomais mokesčiais. Lenders paskolų ekspertai yra Jūsų pusėje ir gerai suprasdami rinką, pateikia skaidrius palyginimus bei leidžia išvengti netikėtumų. Lenders paslaugos nieko nekainuoja. Tad kodėl gi jų neišbandžius nors ir dabar?

Gauti verslo paskolą lengva:

1
Susisiekiame
Užpildžius formą, Lenders ekspertas susisieks su Jumis per 1 darbo dieną. Aptarsite su juo, kokiam tikslui Jums reikia paskolos bei kokių dokumentų reikia, kad įvertintume situaciją.
2
Įvertiname
Gavę Jūsų dokumentus, išanalizuosime juos ir pateiksime paskolos bei jos sąlygų prognozę.
3
Atstovaujame
Jeigu nuspręsite dirbti su mumis, pasirašysime atstovavimo sutartį ir paprašysime sumokėti avansą.
4
Ieškome pasiūlymų
Paruošime ir pateiksime Jūsų dokumentus kreditoriams, derėsimės dėl paskolos sąlygų ir per 5 darbo dienas gausime Jums geriausius pasiūlymus.
5
Gaunate paskolą
Aptarsime su Jumis gautus pasiūlymus ir padėsime išsirinkti geriausią. Pasirašysite paskolos sutarti su pasirinktu kreditoriumi ir gausite lėšas.

Verslo paskolų tipai

Su Lenders jau pasiskolino daugiau nei 200 įmonių. Jos džiaugiasi, nes:

Sutaupote
Pasirinkdamas geriausias paskolos sąlygas sutaupote lėšų, kurias galite investuoti į savo verslą.
Patogumas
Pateikdamas vieną paraišką taupote laiką ir gaunate pasiūlymus iš beveik visų Lietuvoje veikiančių kreditorių.
Ekspertiškumas
Jums yra paskirtas verslo paskolų ekspertas, kuris padės visą paskolos gavimo laikotarpiu.
Asmeninis konsultantas
Suteikiame asmeninį konsultantą, kuris yra Jūsų, o ne banko pusėje. Jis jums padės viso proceso metu.
colage
"Negalėjau patikėti, bet vos poros laiškų ir skambučių pagalba ir vos per kelias dienas gavome mums reikalingą paskolą ir palankias palūkanų kompensavimo sąlygas."
Arūnas Butėnas
UAB "Arfix"

Sėkmės istorijos

image
Tarptautinių pervežimų bendrovė įsigijo 5 vilkikus ir 1 lengvąjį automobilį
Tarptautinių pervežimų bendrovė planavo įsigyti 5 vilkikus ir 1 lengvąjį automobilį. Tačiau savarankiškai paskolos jiems gauti nepavyko. Lenders ekspertai, pasinaudodami plačiu savo partnerių tinklu ir patirtimi, vedė derybas ir rado kreditorių. Įmonė gavo beveik 500 000 € paskolą ir išplėtė savo autoparką.
image
Plastiko granulių gamybos įmonei iškilo apyvartinių lėšų poreikis
Dėl nepakankamai gerų įmonės veiklos rodiklių kreditoriai, į kuriuos ji kreipėsi, atsisakė suteikti jai finansavimą. Lenders ekspertai susisiekė su daugeliu kreditorių, rado tinkamą. Mes ne tik susitarėme dėl 70 000 € verslo paskolos, bet ir sutvarkėme palūkanų kompensavimo dokumentus. Klientas moka už savo paskolą vos kelias šimtąsias procento metines palūkanas.
image
Tarptautinės prekybos įmonių grupei trūko apyvartinių lėšų
Sparčiai augančiai tarptautinės prekybos įmonių grupei nuolat trūko apyvartinių lėšų. Savarankiškai gauti finansavimo jiems nepavyko. Lenders ekspertai rado kreditorių, kuris suteikė 200 000 € faktoringo limitą. Be to, Lenders padėjo klientui gauti dar 7 paskolas nekilnojamajam turtui įsigyti ir kitiems poreikiams. Prekybos įmonė sėkmingai toliau plečia savo veiklą.

Lenders veikla prižiūrima Lietuvos Banko

Lenders veiklą prižiūri Lietuvos bankas, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir kitos institucijos. Visi duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu.

img

5 dažniausi klausimai

Apie mus kalba

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Gaukite geresnį verslo paskolos pasiūlymą per 5 darbo dienas!