fbpx

Your address will show here +12 34 56 78

Raskite geriausią būsto paskolos pasiūlymą.

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis per 1 d.d. susisieks vadybininkas.

Paskolos suma:  €
Paskolos terminas:  

Tipinis pavyzdys: jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito bendra suma būtų 67000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 2.3 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant Kreditoriaus nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (268 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.4 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 89 785 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius - 312 ir įmokos suma – 286 Eur. Minimalus BVKKMN 1,9 %. , maksimalus BVKKMN 3 %. Trumpiausias paskolos laikotarpis 5 metai, ilgiausias - 30 metų. Atsižvelgiant į atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Lenders yra Lietuvos Banko prižiūrimas tarpininkas, veikiantis kaip nepriklausomas kredito, susijusio su nekilnojamuoju turtu bei kaip priklausomas vartojimo kreditų tarpininkas.
Lenders parūpins jums žemesnes palūkanas

Lenders – jūsų būsto paskolos asmeninis derybininkas. Mes užtikriname proceso paprastumą ir taupome jūsų laiką: jūs gaunate unijų, bankų bei alternatyvių finansuotojų pasiūlymus, užpildę vos vieną paraišką. Jums verta rinktis Lenders, nes mūsų būsto paskolų ekspertai suderės jums palankesnes finansavimo sąlygas, o jei reikės, parengs mokumo atkūrimo planą.

Gauti būsto paskolą lengva:
  • Text Hover
Užpildykite paraišką

Užpildykite trumpą paraišką ir per 1 darbo dieną su Jumis susisieks Lenders paskolų ekspertas.

  • Text Hover
Pasirinkite paslaugą

Jums pageidaujant, galime įvertinti jūsų mokumą. Arba iš karto pereiti prie geriausio paskolos pasiūlymo paieškos ir derinimo proceso.

  • Text Hover
Gaukite pasiūlymus

Pasiūlymus dėl finansavimo gausite iš bankų, unijų bei alternatyvių finansuotojų per 5 dienas.

  • Text Hover
Lenders rinktis verta:

Sutaupome Jums

Analizuojame daugelio kredito įstaigų pasiūlymus – deramės jūsų naudai dėl sutarties sąlygų, palūkanų bei kitų mokesčių su kredito įstaigomis.

Dirbame greitai

Ekspertas susisieks ir suteiks pradinę konsultaciją per 1 d.d. Galėsite rinktis mokumo vertinimo paslaugą ir/arba atstovavimą būsto paskolos gavimo procese.

Dirba ekspertai

Mūsų ekspertai, turintys ilgametę patirtį, per 5 dienas pateiks jums visų kreditorių pasiūlymus ir savo vertinimą.

Turėsite asmeninį būsto paskolos vadybininką

Skirsime jums asmeninį būsto paskolos vadybininką, kuris yra jūsų, o ne banko pusėje. Vadybininkas padės viso proceso metu, konsultuos, analizuos, derins paskolos sąlygas.

"Suderėjote geresnes paskolos sąlygas, negu anksčiau gavau pati. Ačiū jums!"
Agnė K.
  • Text Hover
Lenders veikla prižiūrima Lietuvos Banko

Lenders veiklą prižiūri Lietuvos bankas, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir kitos institucijos. Visi duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
3 dažniausi klausimai

Kas yra Lenders?

Lenders – tai didžiausias paskolų palyginimo portalas Lietuvoje.
Pradėję veiklą 2013 metais, sėkmingai užsitarnavome daugiau nei 100.000 klientų pasitikėjimą. Šiuo metu teikiame būsto ir kitų paskolų palyginimo paslaugas.

Lenders būsto paskolų ekspertai pasiruošę surasti jums naudingiausią būsto paskolą iš banko, unijos ar alternatyvaus finansuotojo. Jums užpildžius tik vieną paraišką, mes surinksime, sulyginsime, suderinsime būsto paskolos sąlygas, pateiksime jums savo ekspertinį pasiūlymų vertinimą. Jums beliks tik išsirinkti.

Ar aš galiu gauti būsto paskolą?

Būsto paskolą gali gauti visi dirbantys asmenys (darbo užmokesčio pajamos, individuali veikla, mažosios bendrijos pajamos ir pan.), neturintys pradelstų finansinių įsipareigojimų, skolų. 

Vertiname kiekvieną situaciją individualiai ir pateikiame tikslų atsakymą po to, kai surenkame informaciją apie gaunamas pajamas, įsipareigojimus ir pan. Jei šiuo metu neturėsite galimybės pasiskolinti, sudarysime mokumo atkūrimo planą, kuris padės jums 6 mėnesių laikotarpyje gauti būsto paskolą.

Kodėl verta naudotis Lenders paslaugomis, jei į bankus galiu kreiptis savarankiškai?

Į Lenders verta kreiptis 3 atvejais:

1. Jei norite gauti geresnes būsto paskolos sąlygas.
Lenders paskolų ekspertai žino, kokie argumentai derantis dėl paskolos yra svarbūs kredito įstaigoms bei operuoja jais, derėdamiesi jūsų naudai. Žinome, kokios yra kiekvieno kreditoriaus paskolų sąlygų ribos - todėl siekiame Jums geresnių sąlygų net tuomet, kai jos iš pirmo žvilgsnio jau atrodo pakankamai geros.

2. Jei norite nepraleisti svarbių paskolos sutarties punktų ir juos pakeisti savo naudai.
Mūsų darbuotojai pirmiausiai įsiklauso į jūsų poreikius ir padeda įsivertinti, kas jums svarbiausia. Tuomet siekiame, kad šie poreikiai atsispindėtų paskolos sutartyje - papildant banko sutartį arba išimant iš sutarties Jums nepriimtinas sąlygas.

3. Jei norite paskolą gauti greičiau ir sutaupyti laiko.
Didelę biurokratinių ir nuobodžių darbų dalį atliekame už Jus. Jums nebereikės ieškoti informacijos savarankiškai, nes visus atsakymus pateikti pasiruošę Lenders paskolų ekspertai. O paskolos suteikimo procesus pagreitinti leidžia mūsų tiesioginiai kontaktai bankuose.
Gaukite geresnį būsto paskolos pasiūlymą per 5 darbo dienas!