fbpx

Your address will show here +12 34 56 78

Raskite geriausią būsto paskolos pasiūlymą.

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis per 1 d.d. susisieks vadybininkas.

Paskolos suma:  €
Paskolos terminas:  

Tipinis pavyzdys: jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito bendra suma būtų 67000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 2.3 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant Kreditoriaus nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (268 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.4 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 89 785 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius - 312 ir įmokos suma – 286 Eur. Minimalus BVKKMN 1,9 %. , maksimalus BVKKMN 3 %. Trumpiausias paskolos laikotarpis 5 metai, ilgiausias - 30 metų. Atsižvelgiant į atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Lenders yra Lietuvos Banko prižiūrimas tarpininkas, veikiantis kaip nepriklausomas kredito, susijusio su nekilnojamuoju turtu bei kaip priklausomas vartojimo kreditų tarpininkas.
Su Lenders būsto paskolą gausite žemesnėmis palūkanomis

Lenders – Tavo būsto paskolos asmeninis vadybininkas. Kodėl verta rinktis Lenders? Paprastas procesas, vienoje vietoje gaunami unijų, bankų bei alternatyvių finansuotojų būsto paskolos pasiūlymai, būsto paskolų ekspertai turi ilgametę patirtį, todėl ekspertai suderins geresnes būsto paskolos sąlygas bei kainodarą, parinks Jums geriausią variantą pasiskolinti, sudėlios mokumo atkūrimo planą. Pateikę paraišką vienoje vietoje mes taupome Jūsų brangų laiką ir visą dokumentaciją, paraiškas pateikiame visoms Kredito įstaigoms vienu metu.
Gauti būsto paskolą lengva:
  • Text Hover
Užpildykite paraiška

Užpildykite trumpą paraišką ir pasirašykite sutikimą tikrinti duomenis.

  • Text Hover
Pasirinkite paslaugą

Galite pasirinkti vieną iš paslaugų: ar norite gauti ekspertinę konsultaciją, ar norite pradėti būsto paskolos procesą. Konsultaciją gausite valandos bėgyje, o būsto paskolos procesą pradėsime vykdyti iškart po tarpininkavimo – konsultavimo sutarties pasirašymo.

  • Text Hover
Gaukite pasiūlymą

Pasiūlymą dėl finansavimo gausite iš bankų, unijų bei alternatyvių finansuotojų per 5 dienas.

  • Text Hover
Lenders – kaip būsto paskolų ekspertą verta rinktis, nes:

Sutaupome Jums

Analizuojame daugelio kredito įstaigų pasiūlymus – deriname sutarties sąlygas, palūkanas bei kitus mokesčius su Kredito įstaigomis.

Platus paslaugų pasirinkimas

Galite rinktis iš jų paslaugų: individualią būsto paskolų konsultaciją ir/arba atstovavimą būsto paskolų procese.

Dirbame ekspertiškai

Kadangi turime ilgametę patirtį turinčią ekspertų komandą - Paskolos pasiūlymą pateiksime per 5 dienas iš visų Kreditorių.

Turite asmeninį būsto paskolos vadybininką

Suteikiame asmeninį būsto paskolos vadybininką, kuris yra Jūsų, o ne banko pusėje. Vadybininkas padės viso proceso metu, konsultuos, analizuos, derins visas sąlygas.

"Nesitikėjau, kad taip greitai ir pigiau galiu gauti būsto paskolą. Padedant tikriems ekspertams man tai pavyko"
Agnė K.
  • Text Hover
Lenders veikla prižiūrima Lietuvos Banko

Lenders veiklą prižiūri Lietuvos bankas, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir kitos institucijos. Visi duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
3 dažniausi klausimai

Kas yra Lenders - būsto paskolos?

Lenders – vartojimo paskolų partneris internete NR1. Pradėję veiklą 2013 metais, kaip finansų rinkos inovatorius, sėkmingai užsitarnavome virš 15.000 klientų pasitikėjimą. Tai patvirtina ir aukštas rekvizitai.lt reitingas - 9,1 balo! Atsiradus Klientų poreikiui skolintis ne tik vartojimo paskoloms - plečiame savo paslaugas.

Lenders būsto paskolų ekspertai pasiruošę Jums surasti naudingiausią būsto paskolą iš banko, unijos ar alternatyvaus finansuotojo. Jums užpildžius tik vieną paraišką, mes surinksime, sulyginsime, suderinsime būsto paskolos sąlygas ir pateiksime Jums rinktis su ekspertiniu pasiūlymų vertinimu.

Kas gali gauti būsto paskolą?

Visi dirbantys asmenys (darbo užmokesčio pajamos, individuali veikla, mažosios bendrijos pajamos ir pan.), neturintys pradelstų finansinių įsipareigojimų, skolų. Detalesnę informaciją suteikiame konsultacijos metu.

Ar aš galiu gauti būsto paskolą?

Vertiname kiekvieną situaciją individualiai ir pateikiame tikslų atsakymą kada surenkame informaciją apie gaunamas pajamas, įsipareigojimus ir pan. Jei nėra galimybės pasiskolinti sudarome mokumo atkūrimo planą, kuris padės Jums 6 mėnesių laikotarpyje gauti būsto paskolą.
Gaukite geresnį būsto paskolos pasiūlymą per 5 d.d.!