fbpx

Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
Dažniausi klausimai

Ar galiu gauti paskolą jeigu jau turiu kitų įsipareigojimų?

Paskolą gauti galite, jeigu Jūsų mokamos visų paskolų įmokos per mėnesį neviršija 40% Jūsų oficialiai gaunamų pajamų (Lietuvos banko reikalavimas). Tačiau galimybę gauti paskolą lemia ženkliai daugiau veiksnių, o skirtingi mūsų atstovaujami kredito davėjai vadovaujasi skirtingomis taisyklėmis, todėl vienareikšmiškai atsakyti neatlikus pilno mokumo įvertinimo negalime. Užpildykite paraišką, atliksime Jūsų mokumo įvertinimą ir tuomet tiksliausiai sužinosite ar galite gauti paskolą, kokio dydžio ir kokiomis sąlygomis.

Ar galiu gauti paskolą, jeigu turiu pradelstų skolų?

Jeigu turite pradelstų skolų ir jos dar yra registruotos išorinėse skolininkų duomenų bazėse, galimybės gauti paskolą nėra didelės. Ypatingai, jeigu pageidaujate gauti paskolą geromis sąlygomis. Daugelis bendrovių tikrina kredito istoriją išorinėse skolininkų duomenų bazėse, tokiose kaip Creditinfo, ir klientams su bloga kredito istorija paskolų neteikia. Kai kurios bendrovės atlaidžiau žiūri į pradelstas skolas, tačiau tai irgi priklauso nuo skolos pobūdžio, jos dydžio ir pan. Tikslų atsakymą ar galite gauti paskolą galime pateikti kai užpildysite paraišką ir atliksime Jūsų mokumo įvertinimą. Turint pradelstų įsiskolinimų, LENDERS nerekomenduoja skolintis papildomai, nes tokiu atveju rizikuojate situaciją neišspręsti, o dar pagilinti problemas. Siūlome apsvarstyti ir kitas susidariusios situacijos sprendimo alternatyvas.

Kas yra refinansavimas ir kaip juo pasinaudoti?

LENDERS teikia refinansavimo paslaugą su tikslu sumažinti Jūsų turimų paskolų įmokų sumą ar paskolų kainą, suteikiant naują paskolą palankesnėmis sąlygomis. Ar Jums galima pasiūlyti refinansavimo paslaugą priklauso nuo Jūsų finansinės situacijos, t.y. ar turimų paskolų mėnesio įmokos, įskaitant ir ketinamos imti naujos paskolos įmoką, neviršija Lietuvos Banko nustatytos 40 proc. nuo gaunamų pajamų ribos. Jeigu ši riba yra viršyta, tuomet Jums gali būti tikslingesnė restruktūrizavimo paslauga - kai keičiami turimų įsipareigojimų grąžinimo terminai ar kitos sąlygos, siekiant sumažinti įmokas, kai jos viršija esamas finansines galimybes ir/ar Lietuvos Banko nustatytą ribą. Restruktūrizavimo paslaugos siūlome kreiptis į kredito davėją(-us), pas kurį jau turite įsipareigojimus.

Kaip pasirašyti sutikimą, jei neturiu internetinės bankininkystės?

Jeigu neturite internetinės bankininkystės, kreipkitės į savo banką, kuriame turite atsidarę sąskaitą. Nuvykite į artimiausią padalinį ir būtinai su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę. Banke nemokamai pasirašysite elektroninės bankininkystės paslaugų teikimo sutartį ir Jums bus įteikta kodų kortelė, suteiktas nuolatinis slaptažodis ir interneto banko naudotojo ID. Šių duomenų reikės jungiantis prie interneto banko ir ten tvirtinant operacijas. Taip pat galite atsispausdinti po paraiškos užpildymo pateikiamus pavedimo rekvizitus ir pateikti banko darbuotojui, kad pavedimą atliktų už Jus. Kitos galimybės pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis ir patvirtinti savo tapatybę nėra.

Kokio dydžio paskolos galiu tikėtis?

Teikiame vartojimo paskolas iki 25000 EUR, nes atstovaujame pagrindines ir didžiausias Lietuvos kompanijas, teikiančias kreditavimo paslaugas. Kokio dydžio paskola bus pasiūlyta Jums, priklausys nuo Jūsų mokumo ir rizikos įvertinimo. Įvertinimas dėl galimybės gauti paskolą atliekamas per visas atstovaujamas kredito bendroves, Jums tereikia pateikti duomenis iš asmens dokumento (asmens tapatybės kortelės arba piliečio paso) bei pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis, atliekant pavedimą iš savo banko sąskaitos. Rekomenduojame skolintis atsakingai ir tiksliai įvertinti kokio dydžio paskola Jums reikalinga ir ar sugebėsite laiku mokėti jos mėnesines įmokas.

Kiek laiko reikia būti išdirbus norint gauti paskolą?

Norint gauti paskolą, reikia būti išdirbus darbovietėje bent 4 mėnesius, o taip pat svarbu, kad paskolos paraiškos pildymo dieną būtų pasibaigęs Jūsų bandomasis laikotarpis darbovietėje.

Per kiek laiko pateikiamas atsakymas dėl paskolos?

Sprendimas dėl paskolos suteikimo priimamas netrukus po sutikimo tvarkyti asmens duomenis patvirtinimo internetu. Vartojimo paskolos įprastai suteikiamos tą pačią ar sekančią dieną kai paskolos sutartis pasirašoma internetu arba per 1-2 dienas kai paskolos sutartį pristato kurjeris.

Ar yra galimybė refinansuoti turimas paskolas?

Taip, teoriškai tokia galimybė yra. Užpildykite paraišką, tuomet bus atliktas įvertinimas ir matysite tiksliai ar galite gauti naują paskolą bei kokiomis sąlygomis, iš kurios ir padengtumėte turimus kreditus ar kitus brangesnius įsipareigojimus.

Ar bedarbiams suteikiamos paskolos?

Paskolos per LENDERS atstovaujamus kredito davėjus suteikiamos tik dirbantiems ir nuolatines oficialias pajamas Lietuvoje turintiems fiziniams asmenims. Nedirbantiems arba dirbantiems nelegaliai paskolos neteikiamos.

Kaip pervesti 1 ct ir pasirašyti sutikimą el. būdu?

Pavedimas atliekamas internetinės bankininkystės pagalba. Jeigu turite prisijungimus prie savo banko elektroninės sistemos, užpildžius paraišką prisijunkite ir atlikite pavedimą. Detali instrukcija kaip pildyti pavedimo laukus su visais būtinais rekvizitais bus pateikiama iš karto po paraiškos užpildymo atsidariusiame lange. Vadovaukitės pateiktomis instrukcijomis.

Kas yra Vartojimo paskola?

Vartojimo paskola (dar vadinama vartojimo kreditas, vartojamoji paskola ar vartojamasis kreditas) - tai paskola, suteikiama be turto įkeitimo ir be konkrečios kredito sutartyje nurodomos paskirties. Šios paskolos savybės lemia, kad jos kaina paprastai yra šiek tiek didesnė nei tarkime būsto kredito ar autolizingo kaina. Kredito bendrovė, teikdama vartojimo paskolą nereikalauja įkeisti turto, o jos grąžinimo užtikrinimas yra tik Jūsų gaunamos pajamos. Kredito bendrovė, suteikusi vartojimo paskolą nekontroliuoja kaip yra leidžiami paskolos pinigai, tačiau kontroliuoja, kad paskolos įmokos būtų mokamos laiku pagal sutartą grafiką. Vartojimo paskola paprastai teikiama iki 25000 EUR ir ne ilgesniam nei 120 mėn laikotarpiui.

Kokiomis sąlygomis galiu gauti paskolą?

Metinės palūkanos per atstovaujamas kredito bendroves yra nuo 12 proc. Konkrečios palūkanos, kurios bus pasiūlytos Jums priklauso nuo konkretaus įvertinimo rezultatų, todėl paprasčiausias kelias sužinoti siūlomas palūkanas tiksliai - užpildyti paskolos paraišką ir gauti konkretų pasiūlymą. Tuomet žinosite ir kokio dydžio paskolą galime pasiūlyti ir kokiomis sąlygomis. Paskolos paraišką užpildyti užtruksite tik kelias minutes. Visuomet siūlome tik geriausias paskolos sąlygas, kurios Jums galimos per atstovaujamus partnerius šiai dienai.

Kas gali gauti kreditą?

Kadangi atstovaujame daugelį bendrovių, todėl griežtų rėmų pas mus nėra - priklauso nuo partnerių vertinimo taisyklių įvairovės. Pagrindiniai reikalavimai - ne mažiau nei 21 metų, pajamos pagal darbo sutartį bei kredito istorija, kurią skirtingos kredito bendrovės interpretuoja skirtingai.

Koks LENDERS paskolų ekspertų darbo laikas?

Paskolos paraišką internetu galite pildyti bet kuriuo Jums patogiu metu. Paskolų ekspertų ir klientų aptarnavimo specialistų darbo laikas yra kiekvieną dieną nuo 8:00 iki 20:00 valandos. Savaitgaliais dirba budintis kreditų ekspertas ir klientų aptarnavimo specialistas. Telefonu klientus aptarnaujame darbo dienomis, o į užklausas elektroniniu paštu atsakome visomis savaitės dienomis.

Ar galiu gauti paskolą jeigu gyvenu ne Lietuvoje?

Gauti paskolą Lietuvoje kai gyvenate užsienyje galite tik tokiu atveju, jeigu gaunate oficialias pajamas Lietuvos Respublikoje. Tokiu atveju galėsime pasiūlyti vartojimo paskolas per bendroves, kurioms tinkamas paskolos sutarties pasirašymas internetu. Kitu atveju gauti vartojimo paskolos iš LENDERS atstovaujamų kredito davėjų Lietuvoje negalėsite.

Kaip mokėti mėnesines įmokas už paskolą, kurią gavote per LENDERS?

LENDERS padeda Jums paprastai ir patogiai gauti asmeninę paskolą internetu. Sutartis yra pasirašoma tarp Jūsų ir kredito davėjo, todėl ir visos įmokos įmokos pagal sutartį yra mokamos tiesiai kredito davėjui į paskolos sutartyje nurodytą sąskaitą ar kitais nurodytais būdais. LENDERS nerenka iš klientų eilinių įmokų už paskolas ar bet kokių kitų mokesčių pagal paskolos sutartį. Paskolas gaunate kreditų davėjų sąlygomis, o LENDERS paslaugos Jums nieko papildomai nekainuoja. Jeigu kyla neaiškumų dėl įmokų mokėjimo tvarkos, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais telefonu 8 (5) 205 3666 arba el. paštu ekspertai@lenders.lt

Ką daryti jei pervedžiau mėnesinę paskolos įmoką LENDERS, o ne kredito davėjui?

Įmokas už vartojimo paskolas Jūs turite mokėti tiesiai kredito davėjui pagal paskolos sutartyje nurodytą tvarką, o ne į LENDERS banko sąskaitas. Jeigu vis tik eilinę savo paskolos įmoką pervedėte į LENDERS sąskaitą, pergyventi nereikia - ji niekur neprapuls. Tiesiog nedelsiant informuokite klientų aptarnavimo skyrių tinklapyje nurodytais kontaktais. Įmoka bus grąžinta Jums į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios ir buvo atliktas pavedimas, 1-3 darbo dienų bėgyje. Pervesti neteisingai gautos įmokos į kito asmens ar į kredito davėjo banko sąskaitą nėra galimybės. Jeigu apie neteisingai atliktą paskolos įmoką neinformavote, bendrovė įmoką perves į Jūsų sąskaitą tik tuomet kai pastebės pasiklydusią įmoką.

Per kiek laiko pervedami paskolos pinigai?

Paskolos pinigai yra pervedami į Jūsų sąskaitą iš karto po paskolos sutarties pasirašymo. Jeigu paskolos sutartį pasirašote darbo dieną iki 14 val., tuomet pavedimas atliekamas dar tą pačią dieną iki 16 val. Jeigu paskolos sutartį pasirašote darbo dieną po 14 val., tuomet pavedimas atliekamas sekančią darbo dieną iki 12 val. Sutartį pasirašius savaitgalį, pavedimas atliekamas artimiausią darbo dieną iki 12 val. Atkreipkite dėmesį, kad po to kai pavedimas yra atliekamas, paskolos pinigai pasiekia Jūsų sąskaitą tik tuomet, kai Jūsų bankas atlieka pavedimo užskaitymą. Dažniausiai pavedimai tarp Lietuvos komercinių bankų įskaitomi kelis kartus per dieną tarpe nuo 9:00 val. iki 17:00 val. darbo dienomis. Pervedimai iš vienos sąskaitos į kitą tame pačiame banke - ne vėliau kaip per 20 min., jei mokėjimas bus atliktas iki 22:00 valandos.

Kokiam laikotarpiui galima gauti paskolą?

Vartojimo paskolą galima gauti laikotarpiui nuo 6 iki 120 mėn. Įvertinę Jūsų galimybes ir poreikius, pasiūlysime optimaliausią paskolos terminą. Tačiau visada galėsite Jums labiausiai tinkamą terminą pasirinkti ir patys. Renkantis paskolos terminą, reikėtų įvertinti tai, jog kuo ilgesniam terminui skolinsitės, tuo daugia pabrangs paskola. O kuo skolinsitės trumpesniam terminui, tuo didesnė bus mėnesinė paskolos įmoka. Mūsų paskolų ekspertai Jums patars ir pakonsultuos pasirenkant optimaliausią paskolos terminą.

Kokių dokumentų reikia norint gauti paskolą?

Dažniausiai norint gauti vartojimo paskolą ar kreditą užtenka galiojančio asmens dokumento ir užpildyti paskolos paraišką. Tuomet atliksime įvertinimą ir jeigu reiks papildomų dokumentų, informuosime.

Ar galiu gauti paskolą, jei vykdau individualią veiklą?

Taip, Jūs galite gauti paskolą, jei vykdote individualią veiklą. Užpildykite paskolos paraišką ir praneškite apie vykdomą individualią veiklą paskolų ekspertams.
Tipinis pavyzdys
Paskolos internetu teikiamos nuo 500 EUR iki 25.000 EUR, paskolos grąžinimo trukmė nuo 6 iki 120 mėnesių, metinė palūkanų norma – nuo 4,9%, faktiškai taikoma bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – nuo 8,9% iki 102%. Pavyzdžiui, skolinantis per vieną iš mūsų atstovaujamų kredito davėjų 3.000 EUR, kai sutartis sudaroma 60 mėnesių laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 7,9 proc., mėnesinis sąskaitos tvarkymo mokestis – 0,7 EUR/mėn, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3683,14 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 9,7 proc., eilinė mėnesio įmoka – 60,69 EUR. Atsižvelgiant į atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Esame už atsakingą skolinimąsi, todėl raginame ir padedame palyginti paskolų sąlygas bei išsirinkti geriausiai tinkamą paskolą. Lenders yra Lietuvos Banko prižiūrimas tarpininkas, veikiantis kaip priklausomas vartojimo kreditų tarpininkas bei kaip nepriklausomas kredito, susijusio su nekilnojamuoju turtu tarpininkas.