fbpx

Your address will show here +12 34 56 78

Raskite geriausią paskolą ir sutaupykite iki €3.806

Per 1 valandą Jums atrinksime 3 geriausius paskolos pasiūlymus iš Lietuvos kredito įstaigų. Nemokamai.

Geriausios paskolos Jums ieškome:
Su Lenders paskolų ekspertais pasiskolinsite žemesnėmis palūkanomis


Nustebtumėte, kiek galima sutaupyti vien tik palyginus kelių kredito įstaigų pasiūlymus. Tiesa, tai reikalauja laiko ir žinių. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės mėgsta sumažinti palūkanų normas ir paslėpti jas po papildomais mokesčiais. Lenders paskolų ekspertai yra Jūsų pusėje ir gerai suprasdami rinką, pateikia skaidrius palyginimus bei leidžia išvengti netikėtumų. Lenders paslaugos nieko nekainuoja. Tad kodėl gi jų neišbandžius nors ir dabar?

Gauti vartojimo paskolą lengva:
  • Text Hover
Užpildykite anketą

Užpildykite trumpą anketą ir patvirtinkite savo tapatybę atlikdami 1ct pavedimą.

  • Text Hover
Pasirinkite geriausią paskolą

Per 1 valandą atrinksime Jums 3 geriausius paskolos pasiūlymus iš Lietuvoje veikiančių bankų ir kitų kredito įstaigų. Jei sąlygos tinkamos, beliks pasirašyti sutartį internetu arba per kurjerį.

  • Text Hover
Gaukite pinigus per 1 valandą

Štai ir viskas! Pinigai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą bus pervesti per 1 darbo valandą.

  • Text Hover
Lenders pasirinko daugiau nei 100.000 klientų. Nenuostabu, nes:

Sutaupoma iki 3.806Eur

Analizuojame daugelio kredito įstaigų pasiūlymus - paskolos kaina kartais skiriasi net iki 3.806Eur.

Paslauga nemokama

Nesuklydote, mūsų paslaugos, iš tiesų, nieko nekainuoja.

Dirbame greitai

Paskolos pasiūlymą pateiksime per 1 valandą. Pinigai pervedami per 1 darbo valandą.

Turite asmeninį konsultantą

Suteikiame asmeninį konsultantą, kuris yra Jūsų, o ne banko pusėje. Konsultantas padės viso proceso metu. Visą parą.

"Esate tikri paskolų ekspertai! Nesitikėjau paskolos tokiomis puikiomis sąlygomis"
Radvilė K.
  • Text Hover
Lenders veikla prižiūrima Lietuvos Banko

Lenders veiklą prižiūri Lietuvos bankas, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir kitos institucijos. Visi duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
5 dažniausi klausimai

Kas yra Lenders?

Lenders – didžiausia paskolų palyginimo platforma Lietuvoje. Pradėję veiklą 2013 metais, kaip finansų rinkos inovatorius, sėkmingai užsitarnavome virš 100.000 klientų pasitikėjimą. Tai patvirtina ir aukštas Google reitingas - 9,1 balo.

Lenders paskolų ekspertai pasiruošę Jums surasti naudingiausią paskolą iš banko ar kreditų įstaigos 7 dienas per savaitę, o konsultaciją nuo 08:00 iki 22:00 suteiks visiškai nemokamai. Jums užpildžius tik vieną paraišką, mes surinksime, sulyginsime ir pateiksime atsakymus per 1 valandą! Padedame Jums sutaupyti ne tik Jūsų laiką, bet ir ženklias pinigų sumas.

Ar galėsiu paskolą grąžinti anksčiau laiko ir nemokėti palūkanų?

Taip, Jūs galėsite grąžinti paskolą anksčiau sutarto laiko ir nemokėti palūkanų už likusį sutarties laikotarpį. Todėl paskolą galite imti ilgesniam laikotarpiui, o pasikeitus situacijai, grąžinti anksčiau sutarto laiko ir taip sutaupyti.

Kiek laiko reikia dirbti vienoje įmonėje, kad galėčiau gauti paskolą?

Kad galėtumėte kreiptis dėl paskolos, Jūs turite būti išdirbęs ne mažiau nei 4 mėnesius. Nedirbantiems asmenims paskolos nėra suteikiamos.

Ar galiu gauti paskolą, jei vykdau individualią veiklą?

Taip, Jūs galite gauti paskolą, jei vykdote individualią veiklą. Užpildykite paskolos paraišką ir praneškite apie vykdomą individualią veiklą paskolų ekspertams.

Kokiam terminui ir su kokiomis palūkanomis suteikiate paskolas?

Paskolas suteikiame laikotarpiu nuo 6 mėnesių iki 60 mėnesių. Palūkanos taikomos nuo 6.9%
Tipinis pavyzdys


Paskolos internetu teikiamos nuo 500 EUR iki 25.000 EUR, paskolos grąžinimo trukmė nuo 6 iki 120 mėnesių, metinė palūkanų norma – nuo 4,9%, faktiškai taikoma bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – nuo 8% iki 102%. Pavyzdžiui, skolinantis per vieną iš mūsų atstovaujamų kredito davėjų 3.000 EUR, kai sutartis sudaroma 60 mėnesių laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 7,9 proc., mėnesinis sąskaitos tvarkymo mokestis – 0,7 EUR/mėn, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3683,14 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 9,7 proc., eilinė mėnesio įmoka – 60,69 EUR. Atsižvelgiant į atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis). Esame už atsakingą skolinimąsi, todėl raginame ir padedame palyginti paskolų sąlygas bei išsirinkti geriausiai tinkamą paskolą. Lenders yra Lietuvos Banko prižiūrimas tarpininkas, veikiantis kaip priklausomas vartojimo kreditų tarpininkas bei kaip nepriklausomas kredito, susijusio su nekilnojamuoju turtu tarpininkas.
Gaukite geresnį pasiūlymą paskolai per 1 valandą, nemokamai!