fbpx

Your address will show here +12 34 56 78

Palygink paskolas verslui nuo €10.000 iki €2 mln.

Gaukite geriausius paskolų pasiūlymus net iš 49 kreditorių. Išsirinkus tinkamiausią, padėsime gauti paskolą greičiau ir lengviau.

Geriausios paskolos Jums ieškome:
Rodyti visus 49 partnerius angle-down Rodyti mažiau angle-up
Su Lenders ekspertais pasiskolinsite greičiau ir geresnėmis sąlygomis
Mes jau ne vienerius metus dirbame su 49 kreditoriais ir numanome, kuris iš jų suteiks geresnes sąlygas konkrečioje kliento situacijoje. Tada, žinodami, kokie argumentai yra svarbūs šiems kreditoriams, tinkamai pateikiame jiems informaciją bei deramės klientų naudai.

 


 


 

Gauti verslo paskolą paprasta:

1

Susisiekiame

Užpildykite užklausos formą ir Lenders verslo paskolų ekspertas susisieks su Jumis per 1 darbo dieną. Aptarsite su juo, kokiam tikslui Jūs planuojate imti paskolą bei kokių dokumentų reikia, kad įvertintume situaciją.

2

Įvertiname verslo situaciją

Gavę Jūsų dokumentus, išanalizuosime juos ir pateiksime paskolos sąlygų prognozę.

3

Pasirašome atstovavimo sutartį

Jeigu nuspręsite dirbti su mumis, pasirašysime sutartį ir paprašysime sumokėti avansą.

4

Deramės dėl sąlygų su 49 kredito įstaigomis

Paruošime ir pateiksime Jūsų dokumentus kreditoriams, derėsimės dėl paskolos sąlygų ir per 5 darbo dienas gausime Jums geriausius pasiūlymus.

5

Gaunate paskolą

Aptarsime su Jumis gautus pasiūlymus ir padėsime išsirinkti geriausią. Pasirašysite paskolos sutarti su pasirinktu kreditoriumi ir gausite lėšas.

Kokios paskolos šiuo metu reikia Jūsų verslui?

Paskola apyvartinėms lėšoms

Paskolos lėšos gali būti naudojamos darbuotojų atlyginimams, atsiskaitymams su tiekėjais, žaliavų, atsargų, kito trumpalaikio turto įsigijimui.

Paskolos suma iki 100 000 Eur, metinės palūkanos 3-8%.

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu

Jeigu Jums prireikė didesnės sumos, arba Jūsų įmonė veikia per trumpai, kad gautų paskolą be užstato, paskolos grąžinimas garantuojamas nekilnojamojo turto įkeitimu.

Maksimali suma neribojama. Galima pasiskolinti iki 70% įkeičiamo turto vertės. Metinės palūkanos 2.5-7%.

Investicinė paskola

Paskola skirta įrangos įsigijimui, gamybinių pastatų ar kito nekilnojamojo turto statybai, naujų verslo idėjų įgyvendinimui ir panašiai.

Maksimali suma neribojama. Metinės palūkanos 3-8%.

Automobilių arba įrangos lizingas

Įsigijus turtą (automobilį arba įrangą) lizingo būdu, galėsite juo naudotis iš karto, o pirkinio kainą mokėsite dalimis. Nuosavybės teisė pereis Jums, kai sumokėsite visą sumą.

Maksimali suma neribojama, galima padengti iki 70% perkamo turto vertės. Metinės palūkanos 3-12%.

Faktoringas

Kreditorius apmokės sąskaitas, kurias Jūs išrašėte savo klientams su mokėjimo atidėjimu. Taip lėšas gausite greičiau, nei sueis atidėto apmokėjimo terminas.

Maksimali suma neribojama, mėnesinės palūkanos 0,7–2,2%
  • Text Hover
Su Lenders jau pasiskolino 200 įmonių.
Jos džiaugiasi, nes su mumis:

Sutaupoma pinigų

Lenders dirba su 49 Lietuvoje veikiančiais kreditoriais ir derasi su jais kliento naudai. Esame finansų rinkos žinovai ir išmanome kreditavimo niuansus, todėl gauname įmonėms geriausius verslo paskolų pasiūlymus.

Sutaupoma laiko

Jums nereikės patiems kreiptis į kelis kreditorius, teikti dokumentus, atsakinėti į jų klausimus bei derėtis dėl sąlygų. Užpildę vos vieną Lenders užklausą, per 5 darbo dienas gausite geriausius pasiūlymus net iš 49 Lietuvos kredito įstaigų.

Jums paskiriamas asmeninis finansų ekspertas

Turėsite savo asmeninį finansų rinkos ekspertą, kuris yra Jūsų, o ne banko pusėje. Todėl Jums nereikės patiems ruošti dokumentų, derėtis dėl sąlygų ar aiškintis sutarčių niuansus.

"Jau daugiau nei metus pasitikiu Lenders. Jie tapo mano nuolatiniu finansų partneriu. Lenders padėjo gauti paskolas apyvartinėms lėšoms, sutvarkė automobilio lizingą."
UAB „Konas“ direktorius Ignas Mandrijauskas
  • Text Hover
Lenders veikla prižiūrima Lietuvos Banko

Lenders veiklą prižiūri Lietuvos bankas, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir kitos institucijos. Visi duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
5 dažiausiai užduodami klausimai:

Ar mano įmonė gali gauti paskolą?

Paskolą be užstato gali gauti UAB, MB, IĮ ar kitą statusą turinti įmonė, veikianti ilgiau nei 6 mėnesius. Jei įmonė veikia trumpiau arba šiuo metu steigiasi, ji gali gauti paskolą užstačiusi nekilnojamąjį turtą.

Kokio dydžio paskolą gali gauti mano įmonė?

Lenders nemokamai gali atlikti Jūsų įmonės rizikos vertinimą, kad sužinotumėte, kokio dydžio paskolą ir kokiomis vidutinėmis palūkanomis galite gauti.

Koks didžiausias paskolos terminas?

Didžiausias paskolos apyvartinėms lėšoms terminas - 60 mėnesių.

Didžiausias paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą terminas - 120 mėnesių.

Didžiausias lizingo terminas – 60 mėnesių.

Kodėl verta kreiptis į Lenders?

Esame ekspertai, išmanantys finansų rinką. Todėl efektyviai deramės su kreditoriais Jūsų naudai.

Turime ilgamečius partnerystės ryšius su kredito įstaigomis, todėl paskolos pasiūlymus gauname greitai - vos per 5 darbo dienas.

Už Jus paruošime ir užpildysime visus dokumentus, paruošime atsakymus bei argumentus kreditoriams dėl paskolos sąlygų.

Turėsite asmeninį paskolos ekspertą, kuris suteiks Jums visą informaciją ir pasirūpins, kad gautumėte geriausias paskolos sąlygas.

Kiek kainuoja Lenders paslauga įmonėms?

Lenders paslaugos įmonėms yra apmokamos sėkmės mokesčio principu. Tai yra, verslo klientas moka tik po to, kai gauna paskolą.

Sėkmes mokesčio dydis yra 2-4,5% nuo gautos paskolos sumos (kuo didesnė paskola, tuo mokesčio procentas mažesnis).
Mūsų klientų sėkmės istorijos

Tarptautinių pervežimų bendrovė įsigyjo 5 vilkikus ir 1 lengvąjį automobilį.
Pervežimų įmonė padidino savo autoparką.
Lenders klientas negalėjo savarankiškai gauti paskolos naujiems automobiliams dėl jau turimų finansinių įsipareigojimų. Lenders, pasinaudodami plačiu savo partnerių tinklu ir rinkos išmanymu, pravedė derybas ir susitarė dėl 480 000 Eur paskolos savo klientui. Įmonė gavo finansavimą autoparko padidinimui.
Plastiko granulių gamybos įmonei iškilo apyvartinių lėšų poreikis.
Gamybos įmonė gavo paskolą ir moka už ją vos kelias šimtąsias procento metinių palūkanų.
Dėl nepakankamai gerų veiklos rodiklių plastiko granulių gamintojui nepavyko savarankiškai gauti paskolos apyvartinėms lėšoms. Lenders susisiekė su daugeliu finansų įstaigų ir susitarė dėl verslo paskolos suteikimo. Be to, Lenders sutvarkė palūkanų kompensavimo dokumentus ir klientas ne tik gavo norimą 70.000 Eur paskolą, bet ir moka už ją vos kelias šimtąsias procento metinių palūkanų.
Tarptautinės prekybos įmonių grupei truko apyvartinių lėšų.
Prekybos įmonių grupei pavyko sutvarkyti pinigų srautus bei gauti paskolų plėtrai.
Augančiai tarptautinės prekybos įmonių grupei nepavyko savarankiškai sutvarkyti pinigų srautų ir gauti verslo paskolos apyvartinėms lėšoms. Lenders susitarė su kreditoriumi dėl 200.000 Eur faktoringo limito. Siekiant išlaikyti augimo tempą, grupės įmonėms iškilo ir paskolos poreikis nekilnojamajam turtui bei prekėms įsigyti. Su Lenders pagalba klientas jau gavo 7 verslo paskolas ir toliau plečia veiklą.
Gaukite geriausią verslo paskolos pasiūlymą per 5 darbo dienas