fbpx

Your address will show here +12 34 56 78
 • Text Hover
Pajamų apsaugos draudimas
Apsaugoti savo gyvenimo kokybę turėtų būti taip pat įrasta, kaip užsisakyti Netflix ir Spotify prenumeratą. Lenders džiaugiasi galimybe pristatyti Jums draudimo produktą, padėsiantį užtikrinti finansinį saugumą nedarbingumo dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, darbo praradimo ar mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju. Įsigykite Pajamų apsaugos draudimą jau šiandien ir išvenkite streso dėl išlaidų, jei gyvenime tektų susidurti su nemaloniais netikėtumais.
Atidžiai perskaitykite draudimo Taisykles ir susipažinkite su draudimo sąlygomis ir taikomomis išimtimis.
 • Gaukite iki 500 eurų per mėnesį.
 • Draudimo išmokos mokamos iki 12 mėnesių už vieną draudžiamąjį įvykį.
 • Gautus pinigus galite panaudoti savo reikmėms..
 • Draudimo sutartis neterminuota – Jūs patys pasirenkate draudimo laikotarpį.
 • Lenders Pajamų apsaugos draudimo agento sertifikatą rasite čia.
Dėl Pajamų apsaugos draudimo prašome kreiptis mūsų telefonu 8 (5) 20 00 999, arba el. paštu draudimas@lenders.lt
Dažniausi užduodami klausimai apie pajamų apsaugos draudimą

Kodėl turėčiau apsidrausti Lenders pajamų apsaugos draudimu?

Pajamų draudimas suteikia galimybę gauti draudimo išmoką ilgesnio nedarbingumo ar darbo praradimo atveju. Šiuo atveju draudimo išmoka bus papildomas Jūsų pajamų šaltinis kartu su “Sodros” mokamomis ligos ar nedarbo draudimo išmokomis.

Kas gali apsidrausti pajamų apsaugos draudimu?

Tam, kad galėtumėte sudaryti draudimo sutartį, Jūs turite atitikti šias sąlygas:
 • Jums yra nuo 18 iki 60 metų;
 • Pateikiant prašymą įsigyti draudimą, Jūs turite būti įdarbintas mažiausiai 6 (šešis) iš eilės einančius mėnesius pagal neterminuotą darbo sutartį ir dirbti ne mažiau kaip 17 valandų per savaitę; 
 • Jūs esate pilnai darbingas (nesate visam laikui ar laikinai nedarbingas).
 • Esate nuolatinis Lietuvos gyventojas ir turite registruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje.
 • Pateikiant prašymą įsigyti draudimą, Jums nėra įteiktas įspėjimas apie Jūsų darbo sutarties nutraukimą. 
Visą sąlygų sąrašą ir reikalavimus, kurie taikomi norint sudaryti draudimo sutartį, rasite Pajamų apsaugos draudimo taisyklėse ir sąlygose.

Ką reiškia pilnai darbingas?

Pilnai darbingas reiškia, kad Jūs galite atlikti savo įprastines darbo funkcijas be išimčių ir nesate visam laikui ar laikinai nedarbingas bei negaunate socialinio draudimo išmokų. 
Visą šios sąvokos apibrėžimą rasite Pajamų apsaugos draudimo taisyklėse ir sąlygose.

Kiek laiko turiu būti apsidraudęs, kad gaučiau draudimo išmoką?

Tam, kad įgytumėte teisę į draudimo išmoką nedarbingumo atveju, turi praeiti 30 dienų nuo draudimo sutarties įsigaliojimo datos iki nedarbingumo laikotarpio pradžios. 
Tam, kad įgytumėte teisę į draudimo išmoką darbo praradimo atveju, turi praeiti 120 dienų nuo draudimo sutarties įsigaliojimo datos iki tos dienos, kol būsite atleistas arba gausite įspėjimą apie atleidimą iš darbo. 
Jei Jūs būsite nedarbingas (ligos atveju) ar registruotas kaip bedarbis (darbo praradimo atveju) ilgiau nei 30 dienų, draudimo išmoka Jums bus mokama nuo 31-os nedarbingumo ar darbo praradimo dienos. 
Susipažinkite su išsamia informacija Pajamų apsaugos draudimo taisyklėse ir sąlygose.

Kokios sąlygos galioja darbo praradimo atveju?

Jūs turite teisę gauti draudimo išmoką darbo praradimo atveju, jei pateikdamas prašymą sudaryti draudimo sutartį Jūs buvote įdarbintas mažiausiai 6 (šešis) iš eilės einančius mėnesius pagal neterminuotą darbo sutartį, kuri numato ne mažesnę nei 17 (septyniolikos) darbo valandų per savaitę darbo laiko trukmę. 
Jei Jūs praradote darbą ir esate registruotas kaip bedarbis ilgiau nei 30 dienų, draudimo išmoka bus mokama nuo 31-os dienos už kiekvieną dieną, kai esate bedarbis, ir yra lygi 1/30 draudimo sumos per dieną. Draudimo išmoka mokama kas mėnesį, bet ne ilgiau kaip 12 mėnesių už vieną draudžiamąjį įvykį. 
Tam, kad būtų galima įvertinti Jūsų teisę gauti draudimo išmoką, Jūs turite pateikti visus dokumentus, kurių pareikalaus draudžiamuosius įvykius administruojanti bendrovė “TPA Claims & Admin”. 
Susipažinkite su išsamia informacija Pajamų apsaugos draudimo taisyklėse ir sąlygose.

Kokios sąlygos galioja ligos atveju?

Jei Jūsų nedarbingumas tęsis ilgiau nei 30 dienų, draudimo išmoka bus mokama nuo 31-os nedarbingumo dienos, t.y. pasibaigus 30-ies dienų laukimo laikotarpiui. Draudimo išmoka tokiu atveju yra lygi 1/30 draudimo sumos per dieną ir yra taikoma per visą nedarbingumo laikotarpį, bet ne ilgiau kaip 12 (dvylika) mėnesių už vieną draudžiamąjį įvykį. 
Tam, kad būtų galima įvertinti Jūsų teisę gauti draudimo išmoką, Jūs turite pateikti visus dokumentus, kurių pareikalaus draudžiamuosius įvykius administruojanti bendrovė “TPA Claims & Admin”. 
Susipažinkite su išsamia informacija Pajamų apsaugos draudimo taisyklėse ir sąlygose.

Kas suteikia draudimo apsaugą?

Draudimo apsaugą suteikia draudimo bendrovė “Maiden General Försäkrings AB” (įm.k. 516406-1003), įregistruota Švedijos karalystėje.
UAB “Lenders“ yra papildomos draudimo veiklos tarpininkas, užregistruotas draudiko pagal Lietuvos respublikos įstatymus ir galintis vykdyti šio draudimo produkto platinimo veiklą Lietuvoje.

Kaip nutraukti sutartį, jei persigalvojau?

Gavę draudimo liudijimą, per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų Jūs galite apsigalvoti dėl draudimo sutarties sudarymo ir jos atsisakyti. Jei apsigalvojote ir norite atsisakyti draudimo sutarties, per šias 30 (trisdešimt) dienų Jūs turite apie tai raštu pranešti mums adresu draudimas@lenders.lt. Tokiu atveju draudimo sutartis bus nutraukta ir Jums bus grąžinta Jūsų sumokėta draudimo įmoka.

Kaip galiu vėliau nutraukti draudimo sutartį?

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nutraukti draudimo sutartį nenurodę priežasties ir pateikę rašytinį pranešimą apie sutarties nutraukimą UAB “Lenders” el. paštu draudimas@lenders.lt. Tokiu atveju draudimo sutartis galios iki draudimo laikotarpio, už kurį sumokėta draudimo įmoka, pabaigos. Po to draudimo sutartis nustos galioti.

Koks yra draudimo sutarties terminas?

Draudimo sutartis yra neterminuota. Jūs bet kuriuo metu turite teisę ją nutraukti.

Kur kreiptis, jei netekau darbo ar susirgau?

Visą informaciją apie draudžiamųjų įvykių registravimą rasite čia.

Ar yra kokių nors išimčių?

Specialiosios išimtys, taikomos draudimo apsaugai (visas specialiųjų išimčių sąrašas pateikiamas draudimo taisyklėse ir sąlygose):
Draudimo išmoka nedarbingumo atveju nebus mokama, kai nedarbingumo priežastis yra:
 • Psichikos sutrikimai, tokie kaip depresija, bei streso sukeltos ligos;
 • Liga, trauma ar negalia, nuo kurios Jums buvo taikytas gydymas arba kurių simptomai pasireiškė 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpiu iki draudimo sutarties įsigaliojimo dienos;
 • Nėštumo sukelti sutrikimai, kai nėštumas gydytojo specialisto laikomas normaliu nėštumu;
 • Chirurginė intervencija ar gydymas, kuris nėra mediciniškai būtinas;
 • Užsiėmimas profesionaliu sportu ar ekstremaliomis sporto šakomis;
 • Alkoholio ar narkotikų vartojimas;
 • Tyčiniai veiksmai, sukėlę ligą ar traumą.
Draudimo išmoka darbo praradimo atveju nebus mokama, jei:
 • Prarastas darbas draudimo sutarties įsigaliojimo dieną truko trumpiau nei 6 (šešis) iš eilės einančius mėnesius pagal neterminuotą darbo sutartį, kuri numato mažesnę nei 17 (septyniolikos) darbo valandų trukmę per savaitę;
 • Teikiant prašymą sudaryti draudimo sutartį, Jums buvo įteiktas įspėjimas apie darbo sutarties nutraukimą;
 • Darbo praradimas įvyko dėl Jūsų netinkamo elgesio ir/ar kaltės;
 • Darbo praradimas įvyko pasibaigus terminuotai ar laikinai darbo sutarčiai;
 • Darbo praradimas įvyko tuo laikotarpiu, kai gavote tėvystės, motinystės ar vaiko priežiūros išmokas.